FLIR KF6 - ATECA / FLIR

záchranárske termovízne kamery
záchranárske termovízne kamery
záchranárske termovízne kamery
Prejsť na obsah
TERMOKAMERY PRE HASIČOV  
FLIR KF6
TERMOKAMERY PRE VÝŠKOVÚ TECHNIKU
  • IR rozlíšenie 640 x 480 px
  • pevná montáž na plošinu / rebrík
  • systém FSX
  • odolnosť podľa MIL-STD-810G, IP67
NOVÝ UHOL POHĽADU
FLIR KF6 je prvá montovateľná termovízna kamera špeciálne určená pre hasičskú výškovú techniku - automobilové rebríky a plošiny. Poskytuje termálny obraz z výšky na strechy, vyššie poschodia budov a iných vyšších štruktúr. KF6 môže pomôcť Vášmu tímu vidieť jasne cez dym alebo v úplnej tme z ďalšej strategickej perspektívy, pre efektívnejšiu identifikáciu cieľa a celkovej situácie.

FLEXIBILITA MONTÁŽE
KF6 môže byť jednoducho a bezpečne uchytená pod alebo na zdvíhacej plošine. Jediný kábel s MIL-C konektorom pre jednoduchšiu inštaláciu, poskytuje 10-32 VDC vstup a výstup pre kompozitné video.

LEPŠIE ROZLÍŠENIE VÁM UKÁŽE VIAC
S IR rozlíšením 640 × 480 a zorným uhlom 69°, posilneným FSX™ Flexible Scene Enhancement algoritmom, KF6 vytvára čistý a ostrý termálny obraz, omnoho detailnejší a lepšie viditeľný, pre ľahšiu orientáciu a identifikáciu objektov.

POHODLNÉ MONITOROVANIE
Spárujte KF6 s Vašim displejom pomocou jediného kábla a sledujte živý termálny obraz
z vysokého uhlu pohľadu na LCD displeji vozidla, na obrazovke na plošine, alebo aj na viacerých displejoch pripojených bezdrôtovo.*

CDMQ ODOLNOSŤ
FLIR termokameru KF6 podľa Commercially Developed Military Qualified noriem. S odolným opláštením podľa MIL-STD-810G, IP67 odolnosťou, a doplnkovými IEC testami, je KF6 pripravená odolávať drsným prevádzkovým podmienkam pri požiaroch, veľmi dobre chránená voči dymu a striekajúcej vode.

TECHNICKÉ ÚDAJE

FLIR KF6
Rozlíšenie:
640 x 480 px
Tepelná citlivosť:
< 100 mK pri f/1,4
MSX / FSX:
FSX

Návrat na obsah