FLIR K33 / K53 - ATECA FLIR 2019

záchranárske termovízne kamery
Prejsť na obsah
FLIR K33 / K53
bez FSX
s FSX
Záručné lehoty:
*po registrácii produktu
Zjednodušené vysoko výkonné termovízne kamery ešte dostupnejšie
Dve nové FLIR kamery K33 a K53 s ešte dostupnejšou cenou a so zjednodušenou obsluhou, bez obmedzenia spoľahlivosti, jasnosti a výkonu, ktoré sú pre FLIR K-Series dobre známe. Oba modely disponujú FSX ™ Flexible Scene Enhancement systémom, ktorý zlepšuje štruktúrne a textúrne detaily v termálnych obrazoch pre lepšiu perspektívu a orientáciu.
Tým, že umožňujú vidieť jasnejšie v zadymených a tmavých priestoroch, K33 a K53 môžu pomôcť zlepšiť povedomie o situácii a poskytnúť záchranárom väčší pocit istoty a bezpečia v boji proti požiarom a pri záchrane ľudských životov.

Zjednodušené ovládanie
Jednoduchá obsluha vám umožní sústrediť na prácu. Jediné ovládacie tlačidlo, vhodné pre obsluhu v rukaviciach, zapne kameru. Stlačenie spúšte zmrazí pri K33 obraz alebo pri K53 Zaznamenáva fotografie a videá na preskúmanie neskôr.

Rozlíšenie bez kompromisov
Vyššie rozlíšenie, predtým exkluzívne pre modely FLIR Kx5 je teraz k dispozícii v efektívnejším balení. Vyberte si K33 s rozlíšením 240 x 180 pixelov alebo K53 s 320 x 240 px kvalitou.

Živý FSX ™ termálny obraz
Veľký, jasný 4 " LCD displej a digitálne spracovanie FSX zlepšuje prekreslenie detailov tepelného obrazu pre lepšiu viditeľnosť, takže je ľahšie pre hasičov nájsť cestu. 60Hz obnovovacia frekvencia drží krok s akciou.

Nová cenová dostupnosť
S kamerami K33 a K53, FLIR ponúka najširší nákladovo efektívny rad vysoko výkonných termo kamier, ktoré vám pomôžu znížiť rozpočet a dať tieto základné nástroje do rúk viacerým hasičom.
Návrat na obsah